Celková ubytovací kapacita Lázeňského domu Aurora činí 666 lůžek ve 344 pokojích.


Apartmá Exklusiv s balkonem nebo terasou****

(4x dvoupokojové apartmá, max. 4 osoby)

Prostorná vstupní hala s mnoha úložnými prostory, ložnice, koupelna (sprcha, samostatně stojící vana, WC, bidet, fén) a obývací pokoj s rozkládací sedačkou. Specialitou koupelny je možnost zneprůhlednění skel pomocí ovladače. Dále lednice (nápoje na přivítání), balená voda, varná konvice, elektronická bezpečnostní schránka, telefon, 2x Sat TV. Apartmá nabízí automatické chlazení/topení pomocí stropní konstrukce. Součástí apartmá s balkonem jsou dále markýzolety, apartmá s terasou disponuje také předokenními žaluziemi. 


Apartmá DeLuxe****

(6 apartmá, max. 4 osoby)

Vstupní hala a 2 ložnice, samostatná koupelna (sprcha + vana) a WC, fén, lednice (nápoje na přivítání), balená voda, varná konvice, bezpečnostní schránky, telefon, Sat LCD TV, klimatizace, župany, balkon. Součástí pokojů s balkonem jsou dále markýzolety, pokojů bez balkonu pak předokenní žaluzie. Ve všech pokojích dále závěsy blackout. 4 apartmá s balkonem, 2 apartmá bez balkonu.


Apartmá President****

(2 apartmá, max. 3 osoby)

Vstupní hala, ložnice a pracovna, samostatná koupelna (sprcha + vana) a WC, fén, lednice (nápoje na přivítání), balená voda, varná konvice, bezpečnostní schránky, telefon, Sat LCD TV , župany, pantofle, balkon. Všechny apartmá s balkonem.


Apartmá Klasik****

(4x dvoupokojové apartmá, max. 3 osoby)

Obývací pokoj a ložnice, samostatná koupelna (sprchový kout) + WC, fén, lednice (nápoje na přivítání), balená voda, varná konvice, bezpečnostní schránky, telefon, Sat LCD TV, župany, balkon. Všechny apartmá s balkonem.

Pokoje DeLuxe****

Dvoulůžkové/jednolůžkové single use pokoje se samostatnou koupelnou (sprchový kout), samostatné WC, fén, lednice, telefon, Sat. TV včetně programů rádií, bezpečnostní schránky, WiFi, župany a balená voda. Pokoje jsou dále vybaveny předokenními žaluziemi. Ve všech pokojích dále závěsy blackout. Pokoje se nachází v nové přístavbě budovy B (31 dvoulůžkových/jednolůžkových single use pokojů s balkonem, 15 dvoulůžkových/jednolůžkových single use pokojů bez balkonu, čtyři jednolůžkové - pokoj nenabízí druhou postel - pokoje bez balkonu). 


Pokoje Superior****

Dvoulůžkové/jednolůžkové single use pokoje se samostatnou koupelnou (sprchový kout), samostatné WC, fén, lednice, telefon, LCD TV včetně programů rádií, bezpečnostní schránky, WiFi, župany a balená voda. Součástí pokojů s balkonem jsou markýzolety, pokojů bez balkonu pak předokenní žaluzie. Ve všech pokojích dále závěsy blackout. Pokoje se nachází v budově A (98 dvoulůžkových pokojů s balkonem + 38 dvoulůžkových pokojů bez balkonu).


Pokoje Komfort****

BUDOVA A - dvoulůžkové/jednolůžkové single use pokoje se samostatnou koupelnou se sprchovým koutem, samostatné WC, fén, lednice, telefon, sat. TV s rádiem, bezpečnostní schránky, WiFi. Pokoje v přízemí hlavní budovy A (pokoje bez balkonu), dále vybrané pokoje ve vyšších patrech (s balkonem). Čtyři pokoje bez balkonu jsou bezbariérové.


Pokoje Prim***

BUDOVA B - dvoulůžkové/jednolůžkové single use pokoje se standardním vybavením, samostatnou koupelnou (sprchový kout nebo vana) a samostatným WC, fén, lednice, telefon, LCD TV, bezpečnostní schránky, WiFi. Několik jednolůžkových pokojů této kategoie má společnou koupelnu a WC pro dva pokoje. Nachází se v budově B, 45 dvoulůžkových pokojů s balkonem + 46 dvoulůžkových pokojů bez balkonu + 16 jednolůžkových pokojů bez balkonu (z toho 2 jednolůžkové pokoje klasické, 8 jednolůžkových pokojů se společnou chodbičkou a vlastní koupelnou).

BUDOVA F - dvoulůžkové pokoje se samostatnou koupelnou, WC a sprchovým koutem, fén, lednice, telefon, LCD TV, bezpečnostní schránky, WiFi. Pavilon F je vzdálen 100 m od hlavní budovy. Budova zahrnuje 34 dvoulůžkových pokojů bez balkonu.


Kategorie Aurora**

Jednolůžkové pokoje se standardním vybavením, společnou chodbou a koupelnou (WC + vana) pro dva pokoje, lednice, telefon, Sat LCD TV s rádiem, bezpečnostní schránka, WiFi. Nachází se v budově B, celkem 6 jednolůžkových pokojů se společnou chodbičkou a společnou koupelnou.


Rezervační oddělení

  • Volejte zdarma: +420 800 611 009
  • pondělí - pátek  8.00 - 18.00 hod.
  • sobota - neděle  8.00 - 16.00 hod.
  • E-mail: rezervace@aurora.cz

Aktuální informace

Důležité novinky nebo lázeňský časopis k ranní kávě