Speciální nabídka - masáž Podzimní relax

Lázně Aurora

Prožijte začátek podzimu v naší péči. Připravili jsme pro vás ve Fyziocentru povzbuzující novinku ve formě sezónní procedury s názvem PODZIMNÍ RELAX (nabídka platí od 1. září do 30. listopadu). 50 minutová procedura se skládá z teplého skořicového zábalu a masáže dolních končetin, zad a šíje. 

Skořicový zábal spočívá v ošetření pokožky skořicovým krémem a následném zabalení do nahřátých ručníků. V tomto zábalu klient relaxuje 15 minut. Následuje 35 minutová masáž. Používaný skořicový krém je 100 % přírodní výrobek vyráběný českou firmou Salvus. Tento skořicový krém intenzivně prohřívá pokožku a stimuluje proces spalování tukových buněk. Způsobuje lokální prohřátí pokožky a rozšíření cév, čímž podporuje odbourávání nežádoucích tukových ložisek. V případě nesnášenlivosti či alergické reakce na skořici, nabízíme druhou variantu Podzimního relaxu, a to mátový zábal – ošetření těla mátovým olejem a následný ovin v nahřátých ručnících. Po 15 minutové relaxaci a působení mátového oleje následuje 35 minutová masáž dolních končetin, zad a šíje. Mátový olej z máty peprné, 100 % přírodní olej od české firmy Saloos, uvolňuje svaly, ulevuje od bolesti hlavy, zmírňuje nevolnosti, napomáhá koncentraci a pomáhá se soustředit. 

Proceduru objednávejte písemně na oddělení čásování procedur na e-mailu procedury@aurora.cz nebo na tel. 384 750 336 (provozní doba oddělení časování procedur - pondělí-sobota 7.30-16.00 hodin).

Cena procedury: 950 Kč

Provozní doba Fyziocentra: denně 8.30-20.30 hodin

Aktuální informace

Důležité novinky nebo lázeňský časopis k ranní kávě

Slatinné lázně Třeboň

First minute 2024 se slevou 5%

First minute v třeboňských lázních se slevou 5%.

Více informací
Slatinné lázně Třeboň

On-line prodej pobytů na rok 2024 spuštěn!

Právě jsme spustili on-line prodej pobytů na rok 2024. Pobyty si můžete rezervovat z pohodlí Vašeho domova na našich webových stránkách. Kompletní nabídku všech pobytů naleznete ZDE.

Těšíme se na Vás v třeboňských lázních!

Slatinné lázně Třeboň

Advent v třeboňských lázních

Přijeďte do krásné adventní Třeboně načerpat nové síly a energii

Více informací