Celková ubytovací kapacita Lázeňského domu Aurora činí 666 lůžek ve 344 pokojích.


Apartmá DeLuxe s lodžií nebo terasou****

(4x dvoupokojové apartmá, max. 4 osoby)

Novinka 2023. Prostorná vstupní hala s mnoha úložnými prostory, ložnice, koupelna (sprcha, samostatně stojící vana, WC, bidet, fén) a obývací pokoj s rozkládací sedačkou. Specialitou koupelny je možnost zneprůhlednění skel pomocí ovladače. Dále lednice (nápoje na přivítání), balená voda, varná konvice, elektronická bezpečnostní schránka, telefon, 2x Sat TV. Apartmá nabízí automatické chlazení/topení pomocí stropní konstrukce. Součástí apartmá s lodžií jsou dále markýzolety, apartmá s terasou disponuje také předokenními žaluziemi. 


Apartmá DeLuxe****

(6 apartmá, max. 4 osoby)

vstupní hala a 2 ložnice, samostatná koupelna (sprcha + vana) a WC, fén, lednice (nápoje na přivítání), balená voda, varná konvice, bezpečnostní schránky, telefon, Sat LCD TV, klimatizace, župany, balkon. Součástí pokojů s balkonem jsou dále markýzolety, pokojů bez balkonu pak předokenní žaluzie. Ve všech pokojích dále závěsy blackout. 4 apartmá s balkonem, 2 apartmá bez balkonu.


Apartmá President****

(2 apartmá, max. 3 osoby)

hala, ložnice a pracovna, samostatná koupelna (sprcha + vana) a WC, fén, lednice (nápoje na přivítání), balená voda, varná konvice, bezpečnostní schránky, telefon, Sat LCD TV , župany, pantofle, balkon. Všechny apartmá s balkonem.


Apartmá Klasik****

(4x dvoupokojové apartmá, max. 3 osoby)

obývací pokoj a ložnice, samostatná koupelna (sprchový kout) + WC, fén, lednice (nápoje na přivítání), balená voda, varná konvice, bezpečnostní schránky, telefon, Sat LCD TV, župany, balkon. Všechny apartmá s balkonem.

Pokoje DeLuxe****

Novinka 2023. Dvoulůžkové/jednolůžkové single use pokoje se samostatnou koupelnou (sprchový kout), samostatné WC, fén, lednice, telefon, Sat. TV včetně programů rádií, bezpečnostní schránky, WiFi, župany a balená voda. Pokoje jsou dále vybaveny předokenními žaluziemi. Ve všech pokojích dále závěsy blackout. Pokoje se nachází v nové přístavbě budovy B (31 dvoulůžkových/jednolůžkových single use pokojů s balkonem, 15 dvoulůžkových/jednolůžkových single use pokojů bez balkonu, čtyři jednolůžkové - pokoj nenabízí druhou postel - pokoje bez balkonu). 


Pokoje Superior****

Dvoulůžkové/jednolůžkové single use pokoje se samostatnou koupelnou (sprchový kout), samostatné WC, fén, lednice, telefon, LCD TV včetně programů rádií, bezpečnostní schránky, WiFi, župany a balená voda. Součástí pokojů s balkonem jsou markýzolety, pokojů bez balkonu pak předokenní žaluzie. Ve všech pokojích dále závěsy blackout. Pokoje se nachází v budově A (98 dvoulůžkových pokojů s balkonem + 38 dvoulůžkových pokojů bez balkonu).


Pokoje Komfort****

BUDOVA A - dvoulůžkové/jednolůžkové single use pokoje se samostatnou koupelnou se sprchovým koutem, samostatné WC, fén, lednice, telefon, sat. TV s rádiem, bezpečnostní schránky, WiFi. Pokoje v přízemí hlavní budovy A (pokoje bez balkonu), dále vybrané pokoje ve vyšších patrech (s balkonem). Čtyři pokoje bez balkonu jsou bezbariérové.


Pokoje Prim***

BUDOVA B - dvoulůžkové/jednolůžkové single use pokoje se standardním vybavením, samostatnou koupelnou (sprchový kout nebo vana) a samostatným WC, fén, lednice, telefon, LCD TV, bezpečnostní schránky, WiFi. Několik jednolůžkových pokojů této kategoie má společnou koupelnu a WC pro dva pokoje. Nachází se v budově B, 45 dvoulůžkových pokojů s balkonem + 46 dvoulůžkových pokojů bez balkonu + 16 jednolůžkových pokojů bez balkonu (z toho 2 jednolůžkové pokoje klasické, 8 jednolůžkových pokojů se společnou chodbičkou a vlastní koupelnou).

BUDOVA F - dvoulůžkové pokoje se samostatnou koupelnou, WC a sprchovým koutem, fén, lednice, telefon, LCD TV, bezpečnostní schránky, WiFi. Pavilon F je vzdálen 100 m od hlavní budovy. Budova zahrnuje 34 dvoulůžkových pokojů bez balkonu.


Kategorie Aurora**

Jednolůžkové pokoje se standardním vybavením, společnou chodbou a koupelnou (WC + vana) pro dva pokoje, lednice, telefon, Sat LCD TV s rádiem, bezpečnostní schránka, WiFi. Nachází se v budově B, celkem 6 jednolůžkových pokojů se společnou chodbičkou a společnou koupelnou.


Rezervační oddělení

  • Volejte zdarma: +420 800 611 009
  • pondělí - pátek  8.00 - 18.00 hod.
  • sobota - neděle  8.00 - 16.00 hod.
  • E-mail: rezervace@aurora.cz

Aktuální informace

Důležité novinky nebo lázeňský časopis k ranní kávě

Lázně Aurora

Speciální nabídka - masáž Podzimní relax

Prožijte začátek podzimu v naší péči. Připravili jsme pro vás ve Fyziocentru povzbuzující novinku ve formě sezónní procedury s názvem PODZIMNÍ RELAX (nabídka platí od 1. září do 30. listopadu). 50 minutová procedura se skládá z teplého skořicového zábalu a masáže dolních končetin, zad a šíje. 

Více informací
Lázně Aurora

Jóga v denním životě

Každé pondělí od 16.30 hodin.

Více informací
Lázně Aurora

Změna otevírací doby Wellnesscentra

Vážení klienti,
dovolujeme si Vás upozornit od 1. 9. 2023 na změnu otevírací doby Wellnesscentra ke stažení ZDE.

Více informací