Pracovní úvazek:

  • Plný

Co Vás čeká?

  • Obsluha klientů lázní v jídelnách (prostírání stolů, roznášení snídaní, obědů, večeří, sklízení použitého nádobí) a na mimořádných akcích.
  • Pracovní doba je Po-Ne od 05:30 do 14:00 hodin a od 16:30 do 19:30 hodin, střídání 2 dny v práci, 2 dny volno.

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme?

  • Dokončené SO vzdělání.
  • Příjemné jednání a vystupování.
  • Schopnost týmové práce.
  • Spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost.
  • Ochotu učit se novým věcem.

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • Vyučení v oboru, nebo praxi v oboru.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí.
  • Zajímavé finanční ohodnocení dle délky praxe v oboru.
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna.
  • Podporu dalšího vzdělávání a osobního rozvoje.
  • Pestrý program zaměstnaneckých benefitů – např. stravování za atraktivní cenu, příspěvek k penzijnímu připojištění, čerpání služeb poskytovaných zaměstnavatelem za zvýhodněnou cenu, výhody spojené s poskytnutím karty Sphere Card, odměny u příležitosti pracovního výročí, permanentky na sportovní utkání, do divadla, příspěvek na dětský letní tábor a zimní lyžařský výcvikový kurz

Těšíme se na Vás!

Aktuální informace

Důležité novinky nebo lázeňský časopis k ranní kávě

Slatinné lázně Třeboň

Slevový kód JARO2024 je tady!

Začínají Velikonoce, svátky jara, a třeboňské lázně pro vás připravily speciální dubnovou slevu ve výši 10 % na všechny pobyty...

Více informací

Akce 500 Kč/osoba po celý rok 2024

Akce platí po celý rok 2024 pro všechny stávající a nové rezervace.