Věrnostní kartu zatím nemám, ale byl jsem jako samoplátce 12 dní (11 nocí) v Lázeňském domě Berta a 14 dní (13 nocí) v Lázeňském domě Aurora. Co se mi započítá do nové věrnostní karty Sphere?
Do nového věrnostního programu se sčítají pobyty z obou lázeňských domů, takže ihned získáte Sphere card s bronzovou úrovní, protože jste v našich lázních strávil minimálně 12 nocí.

V čem je Sphere card výhodnější? 
Především její držitelé mají, podle úrovně karty, slevy ve výši 10, 12 či 15 % na vybrané služby poskytované oběma lázeňskými domy a další výhody.

Kdo má nárok na získání věrnostní karty Sphere? 
Nárok na vystavení karty a s ní spojené výhody získává klient při zakoupení pobytů v délce trvání nejméně dvanácti nocí společně se stravováním a čerpáním procedur v obou našich lázeňských domech (nevztahuje se na pobyty absolvované před 1. 1. 2006, komplexní pobyty hrazené zdravotními pojišťovnami, pobyty zakoupené u cestovních kanceláří či na pobyty hotelového typu).

Jsem právě na relaxačním pobytu v lázních, mám bronzovou kartu a v průběhu pobytu jsem přesáhla počet nocí potřebných k postupu do stříbrné úrovně. Chtěla bych čerpat výhody spojené se stříbrnou kartou již nyní. Je to možné?
Bohužel není. Výhody spojené s vyšší úrovní věrnostní karty je možné čerpat až při příštím pobytu.

Mám klientskou Sphere card od Reiffeisenbank. Musím mít i klientskou kartu třeboňských lázní? 
S jakoukoli jinou klientskou kartou budete mít u nás slevu stále „jen“ 10 %. S klientskou kartou vydanou třeboňskými lázněmi se můžete dostat na slevy 12 až 15 % a zároveň získat i další výhody, takže záleží pouze na vás, jestli si požádáte i o naši.

Mám zájem o věrnostní kartu třeboňských lázní, kam jezdím již několik let, a nyní k vám opět pojedu, jenomže si nepamatuji délku ubytování (počet nocí). S jakými výhodami dostanu věrnostní kartu? 
V naší databázi evidujeme všechny hosty od 1. ledna 2006, včetně jejich procedur. Takže když přijedete, nahlásíte se a požádáte o vydání věrnostní karty Sphere, naši zaměstnanci přesně zjistí, kdy a jaké pobyty jste u nás absolvovala v obou lázeňských domech. Dosáhnete-li počtu 12 nocí (10 %), okamžitě dostáváte kartu s bronzovou úrovní, při dosažení 30 nocí stříbrnou úroveň a 12% slevu, při dosažení 70 nocí zlatou úroveň a slevu 15 % a při dosažení 200 nocí VIP Sphere card slevu 15%.

Musí se karta Sphere card aktivovat? 
Karta Sphere card se nemusí nikde aktivovat, pokud není vydána některým z bankovních domů.

Je karta Sphere card platební či kreditní? 
Karta Sphere card může být platební či kreditní, ale pouze v případě, že ji klient obdrží od své banky. Věrnostní karta Sphere card vydaná Slatinnými lázněmi Třeboň není ani kreditní, ani platební kartou.

Slyšel jsem, že připravujete speciální pobyt, který bude oproti jiným pobytům ve stejném období finančně zvýhodněn. Mohu na tento pobyt využít další slevu s věrnostní kartou Sphere? 
Výhody programu Sphere card nelze kombinovat s dalšími slevami, akcemi či jinak zvýhodněným zbožím nebo službami. Na našich internetových stránkách budete vždy o možnosti uplatnění slevy na konkrétní speciální pobyt informováni.

Co mám dělat, když jsem kartu ztratil nebo mi byla odcizena? 
Pokud vám byla karta odcizena nebo jste ji ztratil, obraťte se na Klientservis Sphere či na obchodníka, který vám kartu vydal. V našem případě na rezervační oddělení obou lázeňských domů.

Získala jsem kartu od Slatinných lázní Třeboň, mohu využívat slevy také v síti obchodních partnerů Sphere card? 
Samozřejmě, pokud je na jakékoliv co-brandované kartě logo Sphere card, můžete využívat celou síť poskytovatelů výhod a slev.

Platí Sphere card vydaná v Čechách i na Slovensku? 
Ano, kartu Sphere card můžete využívat na všech více než 9000 obchodních místech v České a Slovenské republice a naopak.

Jak poznám obchodníky, kteří poskytují slevy na karty Sphere card? 
Všechna obchodní místa jsou označena samolepkou na vstupních dveřích nebo výloze, případně stojánkem a certifikátem. Navíc kompletní a aktuální databázi všech poskytovatelů výhod a slev najdete vždy na www.sphere.cz.

Jakým způsobem se mohu dozvědět o novinkách věrnostního programu Sphere card? 
Zdarma se zaregistrujte na stránkách www.sphere.cz a budete pravidelně dostávat e-mailem novinky ze světa Sphere card formou e-NEWS. V lázních při vydání nebo výměně karty nahlásíte svou e-mailovou adresu a novinky vám budou chodit každých 14 dní automaticky.

Jak mám nakupovat v e-shopech s kartou Sphere card? 
Jednoduše – při objednávce uveďte číslo EAN, neboli číslo čárového kódu vaší karty Sphere card. Pokud nelze zadat čárový kód, uveďte do poznámky objednávky, že jste držitelem Sphere card.

Aktuální informace

Důležité novinky nebo lázeňský časopis k ranní kávě

Slatinné lázně Třeboň

Akce 500 Kč/osoba po celý rok 2024

Akce platí po celý rok 2024 pro všechny stávající a nové rezervace. 

Více informací
Slatinné lázně Třeboň

NOVINKA: eVouchery nově v prodeji

eVouchery - Poukázky na konkrétní služby nebo hodnotu s okamžitým doručením emailem.


Více informací