Pracovní úvazek:

  • Plný, částečný

Co Vás čeká?

  • Vyšetření klientů, stanovení léčebného plánu, preskripce vhodné balneologické i pohybové terapie, pravidelné kontroly zdravotního stavu klientů.
  • Pracovní doba Po-Pá od 7:30 do 16:00 hodin, 1x za 6 týdnů sobota, služby formou příslužby na telefonu.

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme?

  • Dokončené VŠ vzdělání, ukončený základní kmen.
  • Schopnost práce na PC.
  • Příjemné jednání a vystupování.
  • Spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost.

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • Specializovanou způsobilost v oboru RFM, nebo neurologie, nebo revmatologie.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí.
  • Možnost volby výše pracovního úvazku - pracovní poměr na plný nebo zkrácený úvazek, případně i práci na dohodu o práci konané mimo pracovní poměr.
  • Atraktivní finanční ohodnocení dle dosažené kvalifikace a praxe.
  • Možnost zajištění přípravy k atestaci v oboru rehabilitační a fyzikální medicíny.
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna.
  • Podporu dalšího vzdělávání a osobního rozvoje.
  • Ubytování v nově zrekonstruovaném služebním bytě.
  • - Pestrý program zaměstnaneckých benefitů – např. stravování za atraktivní cenu, příspěvek k penzijnímu připojištění, čerpání služeb poskytovaných zaměstnavatelem za zvýhodněnou cenu, výhody spojené s poskytnutím karty Sphere Card, odměny u příležitosti pracovního výročí, permanentky na sportovní utkání, příspěvek na dětský letní tábor a zimní lyžařský výcvikový kurz.

Těšíme se na Vás!

Aktuální informace

Důležité novinky nebo lázeňský časopis k ranní kávě

Slatinné lázně Třeboň

Last minute akce se slevou 10 %

Objednejte si pobyt v termínu 22. - 29. března 2024 a získáte 10% slevu. Navíc je možné uplatnit také vaší věrnostní kartu!

Více informací

Akce 500 Kč/osoba po celý rok 2024

Akce platí po celý rok 2024 pro všechny stávající a nové rezervace.