Pracovní úvazek:

  • DPP, DPČ

Co Vás čeká?

  • Úklid prostor saunového a vodního světa a prostor náležících k přidělenému úseku.

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme?

  • Dokončené základní vzdělání, věk nad 18 let.
  • Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, pracovitost.
  • Schopnost týmové práce.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí.
  • Možnost práce na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti od května do září 2024.
  • Motivující finanční ohodnocení – hodinovou odměnu ve výši 130 Kč + příplatky za svátky, soboty a neděle.
  • Zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu.

Těšíme se na Vás!

Aktuální informace

Důležité novinky nebo lázeňský časopis k ranní kávě

Slatinné lázně Třeboň

První Saunová noc v Třeboni

Chystáte se přijet do Třeboně na slavnostní Otevírání lázeňské sezony, které se uskuteční v sobotu 25. května? A přemýšlíte, co budete dělat v předvečer akce? Máme pro vás nabídku, která se neodmítá. Pojďte společně s námi prožít první třeboňskou Saunovou noc. V pátek 24. května od 18 do 23 hodin v Třeboňském saunovém světě. Více informací

Slevový kód JARO2024 je tady!

Třeboňské lázně pro vás připravily speciální dubnovou slevu ve výši 10 % na všechny pobyty...

Více informací